Na záver školského roka sa trieda I.MPS spolu s triednou učiteľkou Mgr. Poláčkovou, PhD. vybrala na koncoročný výlet. Prvou zastávkou bol airsoft, kde si žiaci vyskúšali tímovú spoluprácu, stratégiu a zažili veľa zábavy pri rôznych hrách. Celé dopoludnie sa nieslo v športovom duchu a dobrej nálade.
Po airsofte nasledovala návšteva hradu a Slavína, kde si prezreli historické priestory, dozvedeli sa zaujímavosti o jeho minulosti a užili si krásne výhľady do okolia.
Na záver výletu sa presunuli do centra mesta, kde sa mali možnosť prejsť sa po historických uličkách, oddýchnuť si, občerstviť sa a stráviť spoločný čas v príjemnej atmosfére.
Výlet bol skvelým zakončením školského roka. Priniesol množstvo pekných zážitkov, posilnil kolektív triedy a všetci si ho naplno užili.
