S hrdosťou sme sa 19.júna 2026 rozlúčili s našimi tretiakmi, ktorí počas troch rokov získavali nielen odborné vedomosti a praktické zručnosti, ale dozrievali aj ako osobnosti. Nebola to vždy jednoduchá cesta, no svojou vytrvalosťou, odhodlaním a usilovnosťou ju úspešne zavŕšili.
Všetkým absolventom zo srdca blahoželáme k úspešnému zvládnutiu záverečných skúšok. Prajeme im, aby ich na ďalšej životnej ceste sprevádzalo pevné zdravie, šťastie, pracovné úspechy, správne rozhodnutia a ľudia, ktorí ich budú podporovať pri plnení ich snov. Nech sú vedomosti a skúsenosti, ktoré získali na našej škole, pevným základom ich budúcej profesijnej i osobnej cesty.
Teší nás, že viacerí sa rozhodli pokračovať vo vzdelávaní v nadstavbovom štúdiu a už v budúcom školskom roku sa opäť stretneme v školských laviciach. Na toto stretnutie sa úprimne tešíme.
Milí absolventi, ďakujeme vám za všetky spoločné chvíle, za úsmevy, zážitky aj výzvy, ktoré sme spolu počas uplynulých rokov prežili. Nech sa vám darí na každom kroku a nech na svoju strednú školu spomínate s úsmevom.
Veľa šťastia na vašej ďalšej životnej ceste!
